Jedinečné kalendáře

vytvořené na míru

Stolní kalendář pro společnost OSTROJ a.s., která je významným výrobce sortimentu důlních zařízení s více než 70-ti letou tradicí výroby.

Vzhled kalendáře se držel myšlenky tradice a 70-ti leté historie společnosti. Proto jsme použili historické fotografie zaměstnanců, které mají ukazovat zaměstnance jako stabilní prvek společnost OSTROJ a.s.. Kalendář je realizovaný ve firemních barvách dle logo manuálu.

Stolní kalendář pro společnost LokoTrain s.r.o., která se zaměřuje na poskytování komplexních služeb v oblasti drážní dopravy.

Při tvorbě kalendáře jsme chtěli ukázat kontrast fotografií vlakových souprav v pohybu se statickou krajinou. Kalendář evokuje dynamičnost a jistotu vlaku (společnosti) a pomíjivou krásu přírody. Sjednocujícím prvkem kalendáře je firemní žlutá barva z logo manuálu.

Stolní kalendář pro společnost HARTING s.r.o., působící na českém trhu 25 let. V době realizace kalendáře společnost budovala silnou síť zákazníků, partnerů a distributorů.

Vzhledem kalendáře jsme chtěli ukázat skvělý vztah mezi zaměstnanci a klienty společnosti. Z fotografií je možné vyčíst přátelství, férovost a budování partnerství. Sjednocujícím prvkem kalendáře je humor a firemní žlutá barva z logo manuálu.

Stolní kalendář pro město Frýdlant nad Ostravicí, které bylo založeno někde v průběhu 2. poloviny 14. století na základě první písemné zmínky z roku 1395.

Historie města byla již mnohokrát zaznamenaná, proto jsme se při realizaci kalendáře zaměřili na moderní historii města (od roku 1950) a ukázali život ve Frýdlantu na dobových fotografiích.

Nástěnný 4 měsíční kalendář pro společnost

TATRA METALURGIE

Nástěnný kalendář pro město Nymburk, které se rozkládá na obou březích řeky Labe, v úrodné části středního Polabí.

Kalendář je zaměřen na krásné fotografie, památek a dalších zajímavých míst města. Autorem je fotografií je Tomáš Kukal. Na snímcích zachycuje malebné břehy řeky Labe, jeho slepé rameno Na Remanenci nebo historické jádro Nymburka, které bylo roku 1992 vyhlášeno městskou památkovou zónou.

Nástěnné 3 měsíční kalendáře pro společnost

BRENO a ORLIMEX

Nástěnné 3 měsíční kalendáře pro společnost

VALPLAST a 1.PLASTCOMPANY

Nástěnný kalendář pro město Hlučín, které leží na úpatí Hlučínské pahorkatiny, nad širokou nivou řeky Opavy.

Malebné scenérie okolní přírody spolu s kulturními památkami a širokou nabídkou rekreačních možností nás hodně inspirovalo. Fotografie vystihující atmosféru místa od Kamila Vitáska ukazují krásu Hlučína, kouzelného města, a jeho zajímavého okolí.

Nástěnné 3 měsíční kalendáře pro společnost

LIFT-COMPONENTS a LAPP

Odběr

novinek:

Zavolejte nám na

+420

602 438 666

Máte zájem o nějaký produkt nebo službu?

Zavolejte na +420 602 777 487 nebo si domluvte s námi schůzku, rádi Vás uvidíme.

Scroll to Top