PESTRÁ NABÍDKA VÍN

Pestrá nabídka vín
Široký sortiment těch nejlepší vín s tradicemi mnoha generací, ale také z nově vzniklých vinařství Čech a Moravy! Cenově dostupné vína a sekty ze slunečné Itálie nebo rozlehlé Francie a také vína exkluzivní a archivní!

Každou láhev nebo balení opatříme personifikací, aby každý hned věděl, od koho dostal dárek. Můžete si vybrat z možností:

Etiketou přímo na láhev

Etikety dodáváme pro malé, střední i velké firmy jako reklamní dárek. V našem grafickém studiu vám etiketu navrhneme jak po stránce grafické, tak i tvarové na konkrétní tvar lahve. Současně vám poradíme vhodný materiál. Etikety tiskneme a dodáváme papírové a samolepící. Již při zadávání vám doporučíme vhodnou technologii.
Je možnost současně i tzv. personifikace etiket – každá etiketa má jiné údaje.

Kravatkou nebo papírovou visačkou

Visačky a kravatky se zavěšují na výrobky. U visaček je možnost i oboustranného potisku. Každá visačka je opatřena bavlněným provázkem, který slouží k zavěšení na láhev. Výhodou je, že na rozdíl od samolepek odpadá nutnost jejich pracného sejmutí.
Vyrábíme visačky s možností potisku jedné barvy nebo celobarevného potisku. Technologie zpracování visačky: studená ražba, lesklý a matný UV lak, parciální lak a další možnosti zpracování.

Novoročenkou nebo osobní blahopřáním

Etikety a visačky můžeme navrhnout jako novoročenky nebo osobní poděkování. V našem grafickém studiu vám etiketu navrhneme vkusně a originálně v různých tvarech. Současně vám poradíme vhodný materiál.

Papírovou taškou s firemní personifikací

Taška na víno patří mezi nejoblíbenější druhy papírových tašek. V naší nabídce najdete různé druhy tašek, od strojních s krouceným uchem za bezkonkurenční ceny, po nejluxusnější tašky s bavlněným uchem a vyztuženou vrchní částí i dnem. Tašky je možno potisknout jednobarevně nebo celobarevně. Technologie zpracování tašky: digitalní tisk, studená ražba, lesklý a matný UV lak, parciální lak a další možnosti zpracování.

Papírovou krabici s firemní personifikací

Nabízíme běžné i luxusní krabice na víno. Zabalte láhev podle příležitosti. Nedarujte víno bez obalu. Dárková krabice má styl a skvěle spojí dárkové kvalitní pití s vaší značkou. Nabízíme Vám papírové krabice s víkem ve velmi kvalitní povrchové úpravě. Ve víku krabice je vložena pevná transparentní fólie. Pokud potřebujete jednoduché obaly na víno ve variantě pro jednu, dvě nebo tři lahve. Tyto krabice dodáváme i s tradičním potiskem, případně potiskem na zakázku.

Dřevěnou krabici nebo krabicí na sadou vín


Překvapte originální dárkovou dřevěnou krabicí na víno. Dřevěná krabice na víno, lihoviny, šampaňské nebo jiné produkty se hodí jako luxusní dárek. Krabice na jednu nebo více vín může být využita jako firemní dar, suvenýr či k svatkům pro vaši firmu nebo pro zákazníky vaší firmy. Chcete reprezentovat svoji firmu luxusním způsobem? Naše grafické studio vám navrhne originální dřevěnou krabici s vašim designem či logem firmy. S každým zákazníkem pracujeme individuálně a pečujeme o vaši spokojenost.

Rada: U všech produktů doporučujeme podle zkušeností z předešlých let – nenechávejte poptávky a objednávky na poslední chvíli, ať se nestane, že Vámi vybraný produkt již nebude skladem.

Odběr

novinek:

Zavolejte nám na

+420

725 047 811

Máte zájem o nějaký produkt nebo službu?

Zavolejte na +420 725 047 811 nebo si domluvte s námi schůzku, rádi Vás uvidíme.

Scroll to Top