Komentáře zákazníků:

Statutární město Chomutov

S firmou Scenario se mi skvěle spolupracuje. Vyhoví různým požadavkům a reagují velmi rychle – podle našeho nápadu ihned vytvořili grafický návrh 
a poslali cenovou nabídku. Za pár dní je vše vyřešené a už se jen můžete těšit na dodání zboží. Konečné produkty odpovídají danému zadání a mají kvalitní zpracování. Určitě se na firmu Scenario s výrobou propagačních materiálů pro město Chomutov opět obrátíme.

Město Vrbno pod Pradědem

Výborná spolupráce, skvělé jednání
a profesionální přístup. Výroba propagačních předmětů přesně dle našich představ a na míru našim požadavkům. Jak bločky s magnetkou, tak novoročenky jsou kvalitní a hezky zpracované.

EWALS CARGO CARE spol. s r.o.

Již třetím rokem spolupracujeme s touto společnosti a jsme velice spokojeni. Vždy se snaží nabídnout tu nejlepší variantu
a nejlepší řešení. Jsou otevřeni našim názorům a nápadům, které se snaží zakomponovat do svých návrhů. Můžeme říci, že za celou dobu naší spolupráce byly dodrženy veškeré stanovené termíny. Kdykoliv jsme se na ně mohli spolehnout.

Město Hlučín

Se společností Scenario s.r.o., spolupracujeme druhým rokem, převážně v oblasti reklamních předmětů,
ale i kancelářských potřeb. Jednání
s panem Lojkem, obchodním manažerem, bylo vždy velmi vstřícné a profesionální. Celý proces od zadání, po výrobu
až dodání zboží, byl rychlý. Případné úpravy nebo změny bylo snadné domluvit.

Město Nymburk

Od firmy Scenario, s. r. o. objednáváme především propagační materiály pro naše město: pohledy, propisky, bloky, batůžky atd. Jsme spokojeni s rychlou komunikací, vstřícností a ochotou vyjít vstříc našim speciálním a netradičním požadavkům.

Městský úřad Pacov

Bezproblémová komunikace v jednotlivých fázích - grafický návrh, odsouhlasení, výroba, odeslání. Ideální předpoklady pro pokračování v nově navázané spolupráci.

Město Jeseník

Děkujeme za spolupráci. Vše proběhlo
v pořádku, domluva bezproblémová.

Energetické centrum s.r.o.

Spolupráci s firmou SCENARIO jsme zahájili již na počátku jejího působení.
Přes společnost realizujeme nákup pracovních pomůcek, propagačních materiálů a dárkových předmětů pro naše zaměstnance. Vzájemnou spolupráci hodnotím doposud jako úspěšnou. Charakteristickým rysem pro společnost je spolehlivost, vstřícnost i schopnost rychle reagovat na naše požadavky a případné změny. Další nespornou výhodou je využívání služeb včetně náhradního plnění. Všem potencionálním zákazníkům můžu jen doporučit.

Město Vimperk

„Se společností Scenario s.r.o. jsme spolupracovali poprvé  a byli jsme velice spokojeni. Spolupráce byla bezproblémová, rychlá a dle našich představ. Do budoucna služby společnosti Scenario znovu rádi využijeme.“

Galerie produktu:

Víme jak být viděn

JEDNODUŠE - DĚLÁME MARKETING

marketing - reklama - design

Odběr

novinek:

Zavolejte nám na

+420

725 047 811

Máte zájem o nějaký produkt nebo službu?

Zavolejte na +420 725 047 811 nebo si domluvte s námi schůzku, rádi Vás uvidíme.

Scroll to Top