Firemní styl

- corporate identity

Co to je firemní styl?

Firemní styl je soubor pravidel, který určuje vnější tvář firmy a formuje vystupování vůči zákazníkům, dodavatelům i veřejnosti. Firemní styl umožní jednotně působit uvnitř i vně firmy.

Co mi přinese firemní styl?
Jednotná tvář firmy zvyšuje snadnou identifikaci, snadnou  “zapamatovatelnost”, Vaší společnosti na trhu. Pomáhá v budování Vaší značky a jedinečné identity.

Pro koho je důležitý?
Firemní styl (identita) je důležitá jak pro nově vznikající společnosti, tak pro společnosti, které na trhu již působí a mají zájem o úpravu nebo kompletní změnu firemní identity v souvislosti s posledními trendy.

Jak jsme pomohli zákazníkovi?

Prvotní komunikace se zákazníkem Otava začala na téma jeho nové koncepce marketingu. Náš grafik po prostudování stávajících podkladů a předmětu podnikání společnosti připravil grafický návrh. Grafický návrh “koláž hlavy” s produkty firmy zákazníka ihned zaujal, protože zajímavou formou a přesně vystihoval předmět podnikání zákazníka. V té souvislosti byl vytvořen zcela nový logo-manuál, který sjednotil veškeré vizualizace reklamních předmětů, tiskovin, ale také prezentačních systémů, roll-upů atd.

Slovo ředitele zákazníka:
“Po zpracování nové firemní identity a logo-manuálu jsme Scenario požádali o samotnou realizaci, tedy dodání tiskovin, materiálů atd. Toto nám pomohlo zvýšit viditelnost a prezentaci v jednotném stylu.

Účinky nového firemního styu se dostavily brzy. Získali jsme významné ocenění formou diplomu od České marketingové společnosti  “Marketér roku 2017″ (za úspěšnou komplexní marketingovou kampaň strategicky zaměřenou na zákazníka). Náš vizuál se také jako jeden z mála dostal se na titulní stranu časopisu “Výrobní družstevnictví”. Nová firemní identita nám otevřela nové možnosti pro naši firmu. S prací Scenaria jsme maximálně spokojeni a můžeme s důvěrou doporučit”

otava_1

Corporate identity

Letáky a prospekty

Vizitky a navštívenky

Brožura, diář a blok

Kalendáře

Roll-up

DVD medium, obálka

PF 2019

Corporate identity vytváříme jak pro nově vznikající firmy, tak pro firmy, které již fungují, chtějí zlepšit vizuální styl.

Odběr

novinek:

Zavolejte nám na

+420

725 047 811

Máte zájem o nějaký produkt nebo službu?

Zavolejte na +420 725 047 811 nebo si domluvte s námi schůzku, rádi Vás uvidíme.

Scroll to Top