Logo firmy, značka

- profesionálně

Výhody našeho zpracování:

  • profesionální přístup
  • moderní styl, nadčasový design
  • praktické zpracování loga pro různé použití (digitální, pro tisk, venkovní reklamu, na dárkové předměty apod.)
  • logo v křivkách (vektorech)
  • definice barevnosti loga
  • určení fontu loga a doplňkového písma
  • konstrukce loga pro různé velikosti
  • negativní a černobílé provedení loga
  • vytvoření sjednoceného firemního stylu

Logotyp, značka

Navrhneme a zpracujeme nové logo či provedeme redesign stávajícího loga Vaší společnosti, včetně vytvoření logo manuálu.

Moderní a výstižné logo vytvoří spojení mezi službou nebo produktem a potenciálním zákazníkem. Dodá Vašemu podnikání jednotnou tvář a při správném užívání usnadní cestu k cíli.

Co to je Logo manuál?

Zjednodušeně pravidla použití logotypu, které jsou popsaná v dokumentu a, doplňují samotný logotyp. V zásadě tento dokument obsahuje pravidla pro práci s logotypem.

Manuál jednoduše říká, jak logo vypadá, jaké používá barvy, jaké písmo, v jakých variantách se smí používat, jakou má ochrannou zónu nebo jakou má logo symboliku.

Cílem dodržování pravidel logo manuálu je zajistit jednotnost na všech firemních dokumentech a tiskovinách.

Logo pro web

- www.nahradniplneni.cz

Scenario je plnohodnotný a aktivní člen AZZP, a proto bylo na základě dobrých referencí a předchozích zkušeností požádáno o tvorbu loga a grafiky nového webu www.nahradniplneni.cz.

Asociace zaměstnavatelů zdravotně postižených ČR

Zpětná vazba od zákazníka na nové logo: “V souvislosti s novým redakčním systémem bylo nutno aktualizovat i grafiku webu www.nahradniplneni.cz. Byl zvolen kreativní postup, při němž byla dána Scenariu volnost ke zpracování více variant. Z návrhů byl vybráno pojetí nejlépe odpovídající charakteru webu a jeho poslání.
V několika kolech byl postupně dopracovány návrh, resp. doplněn o nové části. V poslední fázi došlo k celkovému grafickému sladění sady ikon a to díky velmi pružné spolupráci obou stran.
V polovině května 2019 byly práce hotové a grafické prvky využity k definitivnímu umístění na webu www.nahradniplneni.cz. Spolupráci se společností Scenario mohu vřele doporučit.”

Odběr

novinek:

Zavolejte nám na

+420

725 047 811

Máte zájem o nějaký produkt nebo službu?

Zavolejte na +420 725 047 811 nebo si domluvte s námi schůzku, rádi Vás uvidíme.

Scroll to Top