Veletrhy a outdoor marketing

Veletrhy a outdoorová reklama

na podporu prodeje pomáhá nejen zviditelnit právě probíhající akci, ale především dokáže upoutat pozornost a zlepšují zapamatovatelnost Vašeho produktu, služby nebo značky.

Firemní identita

je často podpořena outdoorovou reklamou. Vhodné použití umožňuje zákazníkovi si lépe zařadit Váš výrobek, službu nebo značku mezi další produkty, které máte v nabídce.

Navrhneme a vyrobíme
roll-upy, vlajky, muší křídla, reklamní plachty, cedule, billboardy nebo výstavní stánky. Vše pod jednou střechou moderního marketingu od nápadu až po realizaci.

ROLL-UP bannery

Prezentujete své výrobky nebo služby na nějakém veletrhu?
Hledáte možnosti jak efektivně informovat kolemjdoucí o Vaší nabídce případně o akci? 
Ideální příležitost pro pořízení dostupného roll up banneru s kvalitním potiskem! Součástí dodávky je také vysouvací mechanismus, který Vám umožní reklamní roll up jednoduše složit během 2 minut! Zvládne to skutečně každý.
K vysouvacímu banneru od nás získáte také praktickou tašku, která je ideální pro transport nebo uložení v době, kdy jej nebudete potřebovat využívat.

Vlajky, muší křídla

Potřebujete poutavou reklamu pro exteriér či interiér Vaší firmy na veletrh, kulturní akci? Chcete zvýšit povědomí o Vaší značce a podpořit její budování?
Jedinečné a poutavé vlajky dnes představují tu nejlepší firemní vizitku, protože je snadno zachytí oko kolemjdoucích a upoutají tak pozornost na reklamní sdělení.
Na zakázku pro Vás vyrobíme originální reklamní vlajky na firemní stožáry, “muší křídla”, textilní bannery a řadu dalších typů vlajek různých rozměrů a materiálů s kvalitním plnobarevným potiskem.

Reklamní cedule, billboardy

Chcete, aby Vaše reklama byla zapamatovatelná a oslovila širokou veřejnost? Nabízíme Vám vytvoření originální reklamní cedule a billboardu se správným obsahem, který Vám pomůže naplnit Vaše cíle.
Reklamní cedule mohou sloužit nejen pro umístění reklamního sdělení, ale obvykle jsou používány také k navigaci a usnadnění orientace v interiéru či exteriéru. 
Obraťte se na nás, pomůžeme Vám s výběrem vhodné technologie a materiálu, navrhneme atraktivní design, zajistíme kompletní výrobu a finální instalaci.

Výstavní stánky, vybavení expozice

“Na Vaše výstavy Vám Scenario stánek postaví, reklamními předměty i materiály Vás vybaví.”

Chystáte se na výstavu nebo potřebujete prezentovat Vaši firmu na veletrhu a přemýšlíte, kdo Vám navrhne a zrealizuje veletržní stánek?
Výstavní expozice pro Vás nemusí být žádnou starostí a Vaše prezentace v rámci veletrhů bude efektivní. Nabízíme různé velikosti variabilních  veletržních stánků, stojany, roll-up a další prezentační materiály.

Současně Vám vytvoříme profesionální návrh Vašich výstavních expozic.

CzechStudy.com

Slovo zákazníka na veletrhy a outdoor reklamu: “Naše společnost má své zákazníky výhradně v zahraničí a proto se aktivně účastní veletrhů a výstav v zahraničí. Scenario je pro nás kvalitní partner, který nám řeší podstatnou část marketingu.

V oblasti výstav a veletrhů na ně 100% spoléháme. Dělají pro nás vše včetně roll-upů, vybavení a design stánků, reklamních materiálů, tiskovin atd.

Realizace a dodávky jsou vždy v prvotřídní kvalitě, můžeme doporučit.”

Odběr

novinek:

Zavolejte nám na

+420

725 047 811

Máte zájem o nějaký produkt nebo službu?

Zavolejte na +420 725 047 811 nebo si domluvte s námi schůzku, rádi Vás uvidíme.

Scroll to Top