Webové stránky

- design a funkčnost

Kreativní design webových stránek

Vytvoříme kreativní grafický návrh a na programujeme Váš web, který dokáže zaujmout návštěvníka. Naše weby jsou hezké a uživatelsky přivětivé (UX). Podporují konverzní cíle Vašich stránek!

Co je to UX design?

UX design (user experience) neboli “Uživatelská zkušenost” je proces, kdy se snoubí požadavky objednatele webu s potřebami uživatelů webu. 
Výsledkem je web, kdy obě strany získají to co potřebují.

Moderní grafika?

Námi připravené stránky odpovídají současným designovým a funkčním trendům a plní požadované cíle.

Moderní grafika podporuje funkčnost webu, stejně samozřejmě, jako je to, že naše weby jsou responzivní (optimalizované i pro mobilní zařízení).

Moderní design na míru

je velmi důležitý s ohledem na budoucí úspěch vašeho webu nebo eshopu, jeho uživatelskou oblíbenost a použitelnost. Řada firem při tvorbě webdesignu podceňuje přípravu, nezohledňuje UX doporučení, pravidla použitelnosti a především konverzní zásady. 
Přitom právě tyto faktory dokážou z hezké grafiky udělat něco více, než jen oku lahodící pohled. U nás věnujeme potřebný čas detailnímu rozpracování grafiky, kdy řešíme vše, od barevnosti, velikosti, umístění a umístění prvků, ergonomie, až po skutečné naplnění cílů stanovených při zadávání webu.

Kvalitní grafický design a použití správných a ověřených technologií programování jsou ta správná esence pro úspěch Vaší společnosti. 
Webové stránky navrhujeme tak, aby obsahovaly vše důležité co klient potřebuje vědět a mohl snadno nakoupit, nebo Vás kontaktovat. V zásadě, aby web splnil svůj účel. 
Základem je osobní konzultace co mají webové stránky umět

a na co bude web zaměřený.
To vše díky získaným zkušenostem, teamové spolupráci můžete získat za  příznivých podmínek s dodržením stanoveného termínu.

Odběr

novinek:

Zavolejte nám na

+420

725 047 811

Máte zájem o nějaký produkt nebo službu?

Zavolejte na +420 725 047 811 nebo si domluvte s námi schůzku, rádi Vás uvidíme.

Scroll to Top