Světový den grafiky je významným dnem, který nám připomíná grafickou krásu světa kolem nás. Ať už jde o plakáty, letáky, loga nebo ilustrace, grafika je klíčovým prvkem komunikace.

Potřebujete nové letáky, nebo kvalitní tiskoviny? Prezentujte své služby, produkty, město nebo obec a představte se, v čem jste výjimeční.

Skládaný leták
A4


Prostřednictvím ekonomicky nenáročného letáku A4 složený do formátu DL. Vytiskneme z Vašich podkladů. Vytvoříme moderní a nadčasový grafický návrh podle Vašeho jednotného firemního stylu.

Letáky
a plakáty


Leták je velmi oblíbeným reklamním médiem s širokým využitím. Informuje o všem, co chcete propagovat. Upozorní na akci, produkt nebo novou službu. Hlavní výhodou letáku je jeho nízká pořizovací cena.

Prospekty
a katalogy


Prospekt a katalog je vícestránkový tiskový dokument, který slouží k prezentaci firmy nebo výrobku. Nabízíme různá grafická řešení, formáty A4, A5 nebo atypické velikosti. Plnobarevné i jednobarevné.

Vizitky
a etikety


Vizitka i etiketa vytváří první dojem, který uděláte na klienta. Proto je důležité profesionální zpracování. Zpracujeme Vám vizitky, ve standardních formátech nebo vyseknuté do různých tvarů a rozměrů.

Ilustrace a originální
kresba


Máme rádi kreslení, malování a jejich použití v praxi. Může být jednoduchá nebo realistická kresba. Ilustrace zjednodušují orientaci klienta a sjednocují vzhled celého produktového portfolia Vaší společnosti.

Logo a corporate
identity


Nabízíme návrh nového loga, či redesign stávajícího loga vaší společnosti, včetně vytvoření logomanuálu. Dále vytváříme Corporate identity pro nové firmy a pro firmy, které již fungují, ale nemají dořešený vizualní styl.
Platnost 40 % slevy do 30. 5. 2024
Můžete nahlédnout na naše webové stránky, kde uvidíte naše grafické práce
Prezentace
Naši kompletní nabídku služeb naleznete zde
Prohlédnout
Způsob prezentace o Vás říká víc, než si myslíte. Ukažte, jak je pro Vás důležitý každý kousek komunikace směrem ke klientovi. Každa Vaše prezentace by měla být v jednotném designu, profesionálně a moderně navržena. Víme, co tisk umožňuje a jak to zrealizovat. Kontaktujte nás a společně vytvoříme grafický návrh, který oslní Vaše zákazníky.
Neváhejte nás kontaktovat s nezávaznou poptávkou přímo dle Vašich požadavků. Poskytujeme také náhradní plnění.

Denisa Haldová
obchodní referent
tel: +420 602 447 767
[email protected]
Scenario s.r.o. - kontakt
Scenario logo
Facebook
Instagram
Website

© 2023Scenario s.r.o. Pohraniční 1435/86 703 00 Ostrava | Czech Republic

Chcete změnit způsob přijímání těchto e-mailů?

odhlaste odběr.

Scroll to Top